KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 13229273
nr 1322 9273
Pär Gunnar Thelander
(f. 1936), Sverige
Etsning, (f. 1936), Sverige. "Man-Kvinna-Mus", 1974. Signerad, EA-upplaga. Haskel 118. Oramat löst blad. Motivet: 17x14 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 april 2020
kl 20:57:35
200 kr
250 kr
Pär Gunnar Thelander
Läs mer om Pär Gunnar Thelander